Czasopisma katolickie - religijne (s. 1) - WOF Niepokalanów
Zdobyć cały świat dla Jezusa przez Niepokalaną. św. Maksymilian Kolbe
wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł

Czasopisma katolickie

“Rycerz Niepokalanej”, “Rycerzyk Niepokalanej”, “Rycerz Młodych” - te czasopisma stanowią jeden z fundamentów naszego wydawnictwa. Staramy się dotrzeć zarówno do młodszych, jak i do starszych, dlatego oferujemy pisma dla czytelników w każdym wieku. Dzięki dostosowaniu języka i poruszanej tematyki do grupy docelowej mamy pewność, że nasze czasopisma docierają do umysłów oraz serc zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Pozycją dla czytelników dorosłych jest “Rycerz Niepokalanej”. Na jego łamach poruszamy tematy trudne i ważne, bliskie sercu każdego człowieka, nie tylko chrześcijanina. “Rycerzyk Niepokalanej” natomiast skierowany jest do najmłodszych odbiorców, którzy dopiero poznają świat i uczą się funkcjonowania w nim. Młodym, świadomym osobom poszukującym swojej drogi w życiu dedykujemy natomiast czasopismo “Rycerz Młodych” współtworzone przez młodych ludzi, którzy z przyjemnością dzielą się swoim świadectwem wiary.

W naszej internetowej księgarni religijnej dostępne są zarówno aktualne, jak i archiwalne wydania. Udostępniamy również możliwość zamówienia prenumeraty.

Obsługa Klienta: +48 46 86 42 208

Zamówienia składane poprzez sklep internetowy:
+48 660 057 410 (pn-pt 7:00-15:00)

Zamówienia składane telefonicznie: 
+48 46 86 42 313 (pn-pt 8:00-15:00)

E-mail: kontakt@niepokalanow.pl

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów
ul. o. M. Kolbego 5, 96-515 Teresin
NIP: 837 000 03 67

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl