Opcje przeglądania

Opcje przeglądania

Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów nie zapomina o najmłodszych – to właśnie specjalnie z myślą o nich powstała seria książek opowiadających o losach św. Franciszka, św. Klary czy św. Gemmy Galgani. To momentami zabawna, pełna serdeczności oraz mądra ilustrowana lektura, która z pewnością przypadnie do gustu małym Czytelnikom.

Prezentowany w naszej księgarni religijnej cykl książek dla dzieci to fascynująca lektura, która w umiejętny sposób pokazuje najmłodszym, co w życiu jest ważne oraz jakimi wartościami chrześcijańskimi warto się kierować. Pozycje napisane dla dzieci bawią i uczą jednocześnie, pokazując czym jest dobro, odwaga czy pomaganie innym. Polecane przez nas książeczki ukazujące żywot Świętych to świetny pomysł na prezent dla dzieci i uczniów z okazji przystąpienia do sakramentu Komunii Świętej. Książki można kolekcjonować – na razie w serii ukazało się kilkanaście pozycji. Zapraszamy Państwa do naszej chrześcijańskiej księgarni i zapoznania się z pozostałymi pozycjami, które weszły do naszej oferty.

Nasze wydawnictwo nieustannie poszerza swoją ofertę literacką dla dzieci, gdyż wiemy, jak ważne jest wzbogacanie duchowego i intelektualnego życia od najwcześniejszych lat. Kolekcję tę regularnie uzupełniamy o nowe książki religijne dla młodzieży, idealne na prezent, mające na celu inspirowanie do odkrywania chrześcijańskiego dziedzictwa, rozwijania wrażliwości oraz kształtowania solidnych wartości moralnych.

Książki o tematyce religijnej – inspirujące historie

Wśród naszych najnowszych propozycji znajdują się nie tylko opowieści o świętych, ale również książki religijne dla młodzieży i dzieci, które przybliżają różnorodne historie biblijne.

Nasze publikacje są wzbogacone o atrakcyjne ilustracje, zwiększające zaangażowanie i ułatwiające zrozumienie przekazywanych informacji. Starannie dobrane tematy i przystępny język sprawiają, że propozycje z naszej księgarni stanowią doskonałe narzędzie do nauki, refleksji oraz rozmów o wartościach w domu i w szkole. Z pewnością warto je przeczytać!

Książki religijne, które warto przeczytać

W naszej ofercie znajdują się publikacje, które z wielką troską wprowadzają najmłodszych w świat wartości chrześcijańskich i uczą ich, jak poruszać się po współczesnym świecie. Proponujemy książki o tematyce religijnej, pisane lekkim i przystępnym językiem. Prowadzą one młodzież przez gąszcz wyzwań takich jak popularna kultura czy media, wskazując, czego należy unikać, aby żyć w zgodzie z wartościami chrześcijańskimi. To książki religijne, które warto przeczytać. Mają one inspirować do dokonywania świadomych i dobrych wyborów. Jest to doskonałe narzędzie dla rodziców i wychowawców, które wspiera ich w przekazywaniu dzieciom i młodzieży kluczowych wartości, pomagając im wzrastać w duchu katolickim i stawać się dumnymi ze swojej wiary.

Książki religijne dla młodzieży – nauka i zabawa

Znajdziecie tu Państwo propozycje, które łączą w sobie edukacyjny charakter z elementami zabawy. Wybrane propozycje zawierają takie elementy, jak:

  • zgadywanki,
  • rebusy
  • kolorowanki.

Te książki religijne warto przeczytać, a także kupić komuś w prezencie, nie tylko dlatego, że angażują intelektualnie, ale także ze względu na to, że także kreatywnie!

Obsługa Klienta: +48 46 864 21 48

Zamówienia składane poprzez sklep internetowy:
+48 660 057 410 (pn.-pt. 8:30-15:00)

Zamówienia składane telefonicznie: 
+48 46 86 42 169 lub +48 46 86 42 240 (pn.-pt. 8:30-15:00)

E-mail: kontakt@niepokalanow.pl

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów
Paprotnia, ul. o. M. Kolbego 5, 96-515 Teresin
NIP: 837 000 03 67

Nr konta: 70 1020 1185 0000 4302 0307 5900
Tylko do zamówień w e-sklepie


Nr konta: 12 1020 1185 0000 4102 0012 3877
Tylko na intencje mszalne, prenumeraty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium