Opcje przeglądania

Modlitewniki, nowenny i pomoce duszpasterskie

Szukasz pocieszenia, spokoju, porady? W takim razie dostępne w naszej ofercie modlitewniki z pewnością Ci się przydadzą. Ich niewielki rozmiar sprawia, że bez trudu zmieszczą się w kieszeni lub plecaku, dzięki czemu możesz mieć je zawsze przy sobie i wesprzeć modlitwą w trudnej chwili.

Wsparcie duchowe dla każdego

Nowenny i pomoce duszpasterskie to nie tylko modlitwy, ale również pieśni i liturgie. Znajdziesz wśród nich coś na każdy dzień zarówno, gdy chcesz się radować, jak i smucić. Lektura ta nauczy cię cierpliwości, ale także poszerzy wiedzę duchową, jednocześnie zwiększając poczucie więzi z kościołem. Nigdy nie wiadomo, kiedy modlitwa będzie potrzebna, dlatego też warto mieć zawsze przy sobie pomoce duszpasterskie. Na stronie naszego wydawnictwa znajdziesz te, w których umieszczone zostały gorzkie żale, stacje drogi krzyżowej, akty wiary i wiele innych przydatnych treści.

Oferujemy także Brewiarz Franciszkanów Świeckich, a także Nowennę do św. Maksymiliana. Wybór jest naprawdę duży, z pewnością znajdziesz odpowiednią lekturę dla siebie. Modlitewnik katolicki – dla każdego wierzącego Publikacje, które zamieściliśmy w tej kolekcji, to odpowiedź na różne potrzeby. Można po nie sięgać przez cały rok. Polecamy je dorosłym, studentom oraz młodzieży.

Przygotowaliśmy m.in. modlitewnik katolicki, który pomaga przeżyć czas Wielkiego Postu. Można go potraktować jako inspirację do stworzenia rozważań na Drogę Krzyżową lub rekolekcje wielkopostne. Mamy również propozycje, które pomogą lepiej przeżyć Adorację Najświętszego Sakramentu czy święta maryjne.

Duchowość maryjna – modlitewnik maryjny

Do najnowszych propozycji, które pomagają budować dorosłym relację z Maryją, należy katolicki modlitewnik rycerstwa niepokalanej. To mały katechizm oraz zbiór najczęściej odmawianych modlitw maryjnych, przez które prosimy o wstawiennictwo. W kolekcji tej znajdziesz też książkę, która podejmuje temat niepokalanego poczęcia Matki Najświętszej oraz wiele innych pozycji, dotyczących kultu maryjnego.

Kolekcję dopełnia nowenna pompejańska – książeczka z instrukcją odmawiania oraz rozważaniami, dotyczącymi Matki naszego Pana. Proponujemy również nowennę pompejańską w formie kieszonkowej broszury. Nowenna pompejańska to forma modlitwy różańcowej dla dorosłych i młodzieży, która stanowi niezastąpione wsparcie w wypraszaniu łask. Jeśli więc potrzebujesz pomocy Matki Bożej, wybierz z naszej oferty właśnie katolicki modlitewnik maryjny.

Modlitewnik dla dorosłych – by wzrastać w wierze

Wiara to podróż, nieustanne wzrastanie w zaufaniu, miłości i poświęceniu. To pogłębianie swojej wiedzy oraz relacji z Bogiem poprzez modlitwę i rozważanie Jego słowa. Zarówno tego, które kierował do nas bezpośrednio – na kartach Pisma Świętego – jak i tego, którym przemawia przez swoich wiernych – autorów katolickich modlitewników z tej kolekcji.

Dla osób, które chcą świadomie pogłębiać swoją wiarę i przeżywać jej tajemnicę, mamy m.in. specjalny rachunek sumienia. Taki katolicki modlitewnik dla dorosłych pomoże rzetelnie przygotować się do spowiedzi. Mamy również inne propozycje. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Obsługa Klienta: +48 46 864 21 48

Zamówienia składane poprzez sklep internetowy:
+48 660 057 410 (pn.-pt. 8:30-15:00)

Zamówienia składane telefonicznie: 
+48 46 86 42 169 lub +48 46 86 42 240 (pn.-pt. 8:30-15:00)

E-mail: kontakt@niepokalanow.pl

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów
Paprotnia, ul. o. M. Kolbego 5, 96-515 Teresin
NIP: 837 000 03 67

Nr konta: 70 1020 1185 0000 4302 0307 5900
Tylko do zamówień w e-sklepie


Nr konta: 12 1020 1185 0000 4102 0012 3877
Tylko na intencje mszalne, prenumeraty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium