Rycerz Niepokalanej”, „Rycerzyk Niepokalanej” oraz „Rycerz Młodych” – te czasopisma stanowią jeden z fundamentów naszego wydawnictwa. Staramy się dotrzeć zarówno do młodszych, jak i do starszych; dlatego oferujemy pisma dla czytelników w każdym wieku. Dzięki dostosowaniu języka i poruszanej tematyki do grupy docelowej mamy pewność, że nasze czasopisma docierają do serc oraz umysłów zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Pismem dla czytelników dorosłych jest „Rycerz Niepokalanej”. Na jego łamach poruszamy tematy trudne i ważne, bliskie sercu każdego człowieka, nie tylko chrześcijanina.

Rycerzyk Niepokalanej” skierowany jest natomiast do najmłodszych odbiorców, którzy dopiero poznają świat i uczą się funkcjonowania w nim.

Młodym, świadomym osobom, poszukującym swojej drogi w życiu, dedykujemy dwumiesięcznik „Rycerz Młodych” współtworzony przez młodych ludzi, którzy z przyjemnością dzielą się swoim świadectwem wiary.

W naszej internetowej księgarni religijnej udostępniamy możliwość zamówienia prenumeraty naszych czasopism.

Rycerz Niepokalanej – tradycja w nowoczesnej formie

W trosce o komfort naszych czytelników rozszerzyliśmy ofertę o publikacje w formie elektronicznej. Propozycje te to nasze standardowe czasopisma katolickie, w tym „Rycerz Niepokalanej”. Ich treść nie różni się niczym od egzemplarzy drukowanych tradycyjnie. Różni się tylko ich forma. Numery elektroniczne można kupić za dobrowolną ofiarę.

Elektroniczna prasa katolicka dostana jest w popularnych formatach, obsługiwanych przez komputery, tablety oraz smartfony. „Rycerza Niepokalanej” można więc wygodnie czytać w każdym miejscu oraz czasie – w domu, tramwaju, kolejce do lekarza. Po zakupieniu numeru elektronicznego można otworzyć go w dowolnym momencie, nawet bez dostępu do Internetu.

Prasa katolicka w formie elektronicznej również podlega prenumeracie. Prenumeratę e-wydania „Rycerza Niepokalanej” można zamówić, klikając w zamieszczony na podstronie produktowej link.

Czasopisma katolickie – wartościowa lektura

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy numer „Rycerza Niepokalanej” oraz „Rycerzyka Niepokalanej” dostarczał czytelnikom jak najbardziej wartościowe treści związane z pogłębianiem wiary, ale nie tylko. Naszą misją jest dostarczać czytelnikom materiały, które wspierają w rozwoju osobistym, pogłębianiu relacji z bliskimi oraz kształtowaniu sumienia i życiu w wierze. Staramy się nieść naszym pismem radość oraz spokój w trudnych czasach – dostarczać wartościowe treści, które dodadzą sił w codziennych trudnościach.

Każdy miesięcznik katolicki z naszej oferty zawiera interesujące artykuły związane z fragmentami Ewangelii lub innych ksiąg Pisma Świętego czy z życiem świętych. W każdym znajdą się też tematy życiowe, codzienne, bliskie nam wszystkim.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony internetowej naszej księgarni. Na bieżąco uzupełniamy bowiem asortyment o najnowsze numery oraz nowe czasopisma religijne. Mamy nadzieję, że wśród tak bogatego asortymentu, każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą numerów!

Obsługa Klienta: +48 46 864 21 48

Zamówienia składane poprzez sklep internetowy:
+48 660 057 410 (pn.-pt. 8:30-15:00)

Zamówienia składane telefonicznie: 
+48 46 86 42 169 lub +48 46 86 42 240 (pn.-pt. 8:30-15:00)

E-mail: kontakt@niepokalanow.pl

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów
Paprotnia, ul. o. M. Kolbego 5, 96-515 Teresin
NIP: 837 000 03 67

Nr konta: 70 1020 1185 0000 4302 0307 5900
Tylko do zamówień w e-sklepie


Nr konta: 12 1020 1185 0000 4102 0012 3877
Tylko na intencje mszalne, prenumeraty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium