Wybaw nas Panie od powietrza, głodu, ognia i wojny - Duchowość - WOF Niepokalanów
Zdobyć cały świat dla Jezusa przez Niepokalaną. św. Maksymilian Kolbe
wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł

Wybaw nas Panie od powietrza, głodu, ognia i wojny

wybaw nas Panie jas.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 5,00 zł 5.00
ilość egz.
dodaj do przechowalni

Opis

Broszura Wybaw nas, Panie! To odpowiedź na moje i Twoje niepokoje; na niepewność jura o moją przyszłość i przyszłość Tych, którzy są bliscy mojemu sercu! Ta sytuacja daje nam możliwość do nawrócenia serca, do zwrócenia się ku Bogu, który jako jedyny jest Panem historii i życia. On jest Źródłem życia i On daje właściwą perspektywę spojrzenia na nas pandemii. Niech teksty Pisma świętego, papieża Franciszka i wstawiennictwo bł. o. Rafała Chylińskiego będą dla nas źródłem siły, otuchy i umocnienia oraz zawierzenia Bogu przez ręce Niepokalanej Pośredniczki Łask.
W tych dniach łączymy się z chorymi, rodzinami, z tymi, którzy cierpią z powodu pandemii koronawirusa. Pragnę dziś modlić się także za duszpasterzy, którzy powinni towarzyszyć ludowi Bożemu w tym kryzysie: niech Pan da im siły i umiejętności do wyboru najlepszych środków służących pomocy. Drastyczne środki nie zawsze są dobre i o to się modlimy: niech Duch Święty obdarzy duszpasterzy umiejętnością rozeznawania, aby podejmowali takie rozwiązania, które nie pozostawiają samego świętego ludu Bożego. Oby lud Boży czuł, że duszpasterze towarzyszą mu z pocieszającym Słowem Bożym, sakramentami i modlitwą (Franciszek, Homilia w czasie Mszy w Domu św. Marty, 13 marca 2020).
Takim duszpasterzem był ojciec ubogich w strapieniu czasów zarazy – bł. o. Rafał Chyliński franciszkanin OFMConv., samarytanin czasów saskich, powiernik ludzkich niepokojów, przyjaciel marnotrawnych synów i mąż wytrwałej modlitwy, nasz wspaniały współbrat, brat pokory i prostoty. Czego uczy nas dziś? 
(ze wstępu)
Do broszury jest dołączony obrazek z bł o. Rafałem i modlitwą za jego wstawiennictwem.
 
cena 5,00 
liczba stron: 48
oprawa: broszurowa
rozmiar: 140×100 mm

Opinie o produkcie (0)

Submit

Obsługa Klienta: +48 46 86 42 208

Zamówienia składane poprzez sklep internetowy:
+48 660 057 410 (pn-pt 7:00-15:00)

Zamówienia składane telefonicznie: 
+48 46 86 42 313 (pn-pt 8:00-15:00)

E-mail: kontakt@niepokalanow.pl

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów
ul. o. M. Kolbego 5, 96-515 Teresin
NIP: 837 000 03 67

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl