Zaufajcie Maryi – Anna

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 55,00 zł 55.00
ilość egz.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Książka Zaufajcie Maryi jest świadectwem przyjęcia Polski do dzieła ratowania świata, zawiera ostrzeżenia przed złem moralnym płynącym od zmaterializowanych społeczeństw zachodnich i wzywa Polaków do zachowania Prawa Bożego i do odnowy moralnej przez miłość i sprawiedliwość społeczną, tak żeby Polska stała się prawdziwym królestwem Chrystusa i by stanowiła jasny przykład państwa zbudowanego na Prawie Bożym, gdy załamią się państwowe struktury oparte na przemocy, grzechu, niesprawiedliwości i nienawiści.
Warunkiem urzeczywistnienia planu uratowania świata z udziałem Polski jest pełne zawierzenie Maryi jako Matce naszej i Królowej i w konsekwencji uczciwa, wierna i wytrwała służba Bogu, do której Ona nas wzywa, miedzy innymi również na kartach tej książki.

Kim jest Anna: Anna Dąmbska, zmarła 15 września 2007 r. Była żołnierzem AK, więźniarką łagrów w Ostaszkowie i Kałudze. Artystą plastykiem i dziennikarzem, w końcu wizjonerką piszącą pod pseudonimem „Anna”.
Podczas wojny Anna działała w podziemiu jako łączniczka i sanitariuszka. W 1944 r. trafiła na ponad rok do sowieckiego łagru. Tam modliła się, by Bóg pozwolił jej nadal służyć ojczyźnie. Po latach dojdzie do wniosku, że Pan wysłuchał tej modlitwy, obdarzając ją charyzmatem słyszenia Bożego głosu, przekazującego orędzia dla Polski. Z rozmów tych powstanie kilka książek wydanych drukiem.

autor: Anna
oprawa: twarda
stron: 912
format: 14,3×20,3 cm

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (10)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

10 października 2016

Czytam już kolejna książkę Anny (zmarła 15.9.2007 Anny Dąmbskiej) zaczęło się od ks "Świadkowie Bożego Miłosierdzia" t.1,T.2 wyd WAM, "Pozwólcie ogarnąć się miłości" i "Bóg zaprasza do przyjaźni" -wyd Michalineum. Tyle tajemnic Jezus w tych książkach udziela, wskazówek, wyjaśnień, że brak słów ile w tych książkach jest dobra dla innych. A teraz zamówiłam j.w zbiór wskazówek od Maryi...

13 maja 2017

Ledwie ujrzałam tą książkę ?Zaufajcie Maryi? i poczułam więź płynącą z serca w jej kierunku. Wiedziałam,że to nie są zmarnowane pieniądze. Czytając serce się raduje, dusza rozpala, choć czasem myśl się zakrada ,że co to sam Jezus i Maryja tak obficie do nas przemawiają i do rychłego nawrócenia zachęcają, że aż nie do uwierzenia. Szybko Jej oddaję te podszepty i dalej otrzymuje dary zrozumienia i potwierdzenia dla mnie samej spraw duchowych, które mą duszę zalewają i jakby słowa są słońcem. Dobrze,że dane mi było poznać ta książkę, a przez nią samo dobro.

8 czerwca 2020

Dziękuję z całego serca za tę książkę. Zapiski z rozmów z Panem Bogiem, Matką Boską a także z naszym Świętym Janem Pawłem II Ojcem Karolem dały mi tyle radości serca, tak wiele można się dowiedzieć i nauczyć. Polecam każdemu przeczytanie jej. Czyta się jednym tchem. Dziękuję.

5 maja 2022

Książka w mojej opinii niesamowita, gdy zaczęłam ją czytać - dała się odczuć siła z niej płynąca. Struktura publikacji jest nietuzinkowa inna niż w większości książek, mimo to "wciąga" i powoduje że czytam i czytam, nie mogąc się nią nasycić, trudno mi przerwać czytanie by wrócić do niej ponownie. Wspaniała książka, która przybliża postacie Jezusa i Maryi, sprawiając że relacja z nimi staje się realna - mniej w niej mistycyzmu a więcej bliskości, co przekłada się na pobudzenie żywych relacji. Dziękuję że to doświadczenie stało się moim udziałem. Życzę by każdy czytelnik odnalazł w niej żywą wiarę, nadzieję i miłość, równocześnie odkrywając moc rzeczywistej relacji z Jezusem i Maryją.

21 sierpnia 2022

Moja opinia...ledwo zaczęłam czytać a odczułam nie tylko więź duchową ale to co pisze potwierdza się w tym co sama podczas snu doświadczałam i doświadczam...dużo mogłabym mówić..ale by to poczuć MUSICIE PRZECZYTAĆ...książkę dostałam w prezencie od ZMBM s.M.Gracjana (wspaniała kobieta, piękna dusza). Do tego ona Anna zmarła 15 września a ja mam urodziny i rocznicę ślubu w to święto Maryjne

19 stycznia 2023

Książkę przeczytałem , pomimo , że te zapisy rozmów Z P. Jezusem , Maryją są z przed końca XX w. i początku XXI to cały czas wszystko jest aktualne . Od nas zależy , czy my Polacy i nasza Polska będzie początkiem Królestwa Bożego na ziemi . Imiona w tej książce są autentyczne , większość tak jak Bartek i jemu podobni to żołnierze AK .Książka bardzo godna polecenia jak i również jej poprzednie tytuły Anny Dąmbskiej polskiej mistyczki Zadanie Polski jak i Serviam to książki dotyczące naszej ojczyzny i naszych dalszych losów. Obyśmy dążyli do Boga to wtedy Polska będzie Narodem wybranym.

24 marca 2023

Mam tę książkę, warto ją kupić i czytać, wielka nauka z niej płynie.

15 maja 2023

Wlasnie ja czytam i goraco polecam wszystkim, Nie lekajcie sie, mamy przeciez Maryje, zaufajcie Maryji!!!!ona czyni cuda dla tych ktorzy sie do niej uciekaja

28 listopada 2023

Warto czytać , daje pokrzepienie , uczy ufności , korekty postępowania , sposobów rozwiązania problemów , uczy polskości. Wdzięczny czytelnik z Krakowa

2 maja 2024

Zacznę od tego, że obok książki "Zaufajcie Maryi. 1982-2005 " nie da się przejść obojętnie z powodu jej zachwycającej okładki, która przywołuje na myśl ikonę. Twarda oprawa i ciężkość książki sprawia, że biorąc ją do ręki, czuję jakbym trzymała w dłoni skarb. Zagłębiając się w jej lekturę, już wiem, że to skarb. Uczta dla ducha, nie na raz do przeczytania i odłożenia, karmi serce każdym słowem. Można otworzyć na przypadkową stronę i już otulają nas słowa Jezusa bądź Maryi wypowiadane do Anny Dąmbskiej, a przez nią do każdego z nas Polaków.

Submit

Obsługa Klienta: +48 46 864 21 48

Zamówienia składane poprzez sklep internetowy:
+48 660 057 410 (pn.-pt. 8:30-15:00)

Zamówienia składane telefonicznie: 
+48 46 86 42 169 lub +48 46 86 42 240 (pn.-pt. 8:30-15:00)

E-mail: kontakt@niepokalanow.pl

Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów
Paprotnia, ul. o. M. Kolbego 5, 96-515 Teresin
NIP: 837 000 03 67

Nr konta: 70 1020 1185 0000 4302 0307 5900
Tylko do zamówień w e-sklepie


Nr konta: 12 1020 1185 0000 4102 0012 3877
Tylko na intencje mszalne, prenumeraty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium